- administrowanie wybranymi elementami infrastruktury informatycznej firmy (sieć lokalna, oprogramowanie systemowe - serwery, oprogramowanie systemowe - stacje robocze, aplikacje, relacyjne bazy danych),
- cyberbezpieczeństwo firmy.
- Spełnienie wymagań art. 6 ustawy z dnia 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych określonych dla stanowisk urzędniczych.
Uwaga: Osoby, które nie spełniają wszystkich wymogów formalnych nie zostaną dopuszczone do udziału w prowadzonym postępowaniu.
Wymagania dodatkowe (będące przedmiotem oceny)
- Certyfikaty poświadczające kwalifikacje w dziedzinie audytu wewnętrznego (wynikające z art. 286 ustawy o finansach publicznych, tj. egzamin Ministerstwa Finansów, studia podyplomowe w zakresie audytu wewnętrznego, CIA, CGAP, etc.).
- Certyfikaty poświadczające kwalifikacje w dziedzinie audytu informatycznego lub cyberbezpieczeństwa (CISA, CEH, CSX-P, audytor ISO 27001, audytor systemów informatycznych, etc.).
- Doświadczenie w pracy w audycie wewnętrznym lub audycie zewnętrznym (potwierdzone dokumentem).
- Wiedza i doświadczenie w zakresie:
- administrowania wybranymi elementami infrastruktury informatycznej firmy (sieć lokalna, oprogramowanie systemowe - serwery, oprogramowanie systemowe - stacje robocze, aplikacje, relacyjne bazy danych),
- zarządzania zespołem administratorów infrastruktury informatycznej firmy,
- cyberbezpieczeństwo firmy.
- Wiedza i doświadczenie w zakresie:
- wdrażania polityki bezpieczeństwa danych osobowych w średniej lub dużej organizacji.
- zarządzania ryzykiem w obszarze bezpieczeństwa informacji.
- zarządzania projektami i procesami w IT.
- analizy relacyjnych baz danych, projektowania zapytań oraz raportów dla użytkowników merytorycznych.
- Zdolności i umiejętności interpersonalne.
- Znajomość języka angielskiego (w stopniu umożliwiającym korzystanie z materiałów i stron www w tym języku).
Uwaga: Wynik postępowania to łączny wynik z testów, rozmów kwalifikacyjnych i ewentualnej analizy dokumentów sprawdzających stopień spełniania powyższych wymagań.
Do zakresu obowiązków wykonywanych na stanowisku będzie należało:
- Współudział w analizie ryzyka, planowaniu i przygotowywaniu zadań audytowych w obszarze bezpieczeństwa informacji.
- Wykonywanie badań, analiza wyników, formułowanie ustaleń i opracowywanie rekomendacji.
- Doradztwo w zakresie doskonalenia systemu kontroli wewnętrznej oraz poprawy efektywności.
Warunki pracy i płacy oferowane kandydatom:
- Pierwsza umowa o pracę zawierana jest na czas określony 6 miesięcy. W przypadku pracowników podejmujących pracę po raz pierwszy w jednostce samorządu terytorialnego, pracownik zobowiązany jest do odbycia służby przygotowawczej. Po tym okresie możliwe jest zawarcie kolejnej umowy o pracę na czas nieokreślony.
- Wymiar czasu pracy: 1 etat, 40 godz. tygodniowo, /w przypadku osób niepełnosprawnych, zgodnie z odrębnymi przepisami/.
- Stanowisko: Inspektor, Podinspektor.
- Miejsce pracy: Zespół Audytu Wewnętrznego – Urząd Miasta Krakowa.
- Siedziba: Kraków, ul. Wielopole 17a
- Informacje w zakresie dostosowania budynku dla osób z niepełnosprawnością znajdują się na stronie Dostępność budynków – Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Krakowa - BIP MK
- Wynagrodzenie miesięczne: wynagrodzenie zasadnicze z przedziału 4.000,- do 6.000,- złotych brutto oraz dodatek za wieloletnią pracę w zależności od posiadanego stażu pracy; wynagrodzenie o którym mowa zostanie ustalone na czas trwania pierwszej umowy o pracę zawartej na czas określony.
- Dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka” /zgodnie z Ustawą z dnia 12 grudnia 1997r. o dodatkowym wynagrodzeniu rocznym dla pracowników jednostek sfery budżetowej/.
Dodatkowe informacje o warunkach pracy na stanowisku:
- Dyspozycyjność – nie.
- Praca przy komputerze – tak.
- Praca w soboty – nie.
- Praca w terenie – nie.
- Uprawnienia do kierowania pojazdem kat. B – nie.
- Godziny pracy: 7.30 do 15.30 od poniedziałku do piątku.
- Praca w trybie hybrydowym (praca zdalna/praca stacjonarna minimum jeden dzień w tygodniu),
- okazjonalnie wymagany jest udział w spotkaniu w siedzibie jednej z jednostek organizacyjnych Gminy (wszystkie jednostki znajdują się w obrębie Krakowa).
Urząd Miasta Krakowa zachęca do kandydowania osoby z niepełnosprawnościami, które spełniają wymogi zawarte w ogłoszeniu.
Oferty składa się poprzez wypełnienie i przesłanie wyłącznie drogą elektroniczną formularza zgłoszeniowego dostępnego poniżej, w terminie do 19 marca 2023 roku. Decyduje data wysłania formularza. Oferty złożone po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.
Testy kwalifikacyjne odbędą się w dniu 24 marca 2023 roku o godz. 8.00, pokój 400, ul. Wielopole 17a w Krakowie.
O spełnieniu wymagań niezbędnych (formalnych) i zakwalifikowaniu się do testów oraz o terminie rozmów kwalifikacyjnych kandydatki/kandydaci będą informowane/informowani drogą elektroniczną na wskazany adres e-mailowy.
Oryginały wymaganych dokumentów należy przedstawić w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej.
Informacja o wynikach naboru będzie umieszczona na stronie internetowej www.bip.krakow.pl oraz na tablicy informacyjnej UMK przy Pl. Wszystkich Świętych 3-4 w Krakowie.
Zarządzenie nr 3217/2018 Prezydenta Miasta Krakowa z dnia 30 listopada 2018 roku w sprawie zasad naboru pracowników na wolne stanowiska urzędnicze (z późniejszymi zmianami)