KRAKÓW5020 Sp. z o.o. w likwidacji zobowiązuje się zapewnić dostępność strony
Biuletyn Informacji Publicznej KRAKÓW5020 Sp. z o.o. w likwidacji
zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji
mobilnych podmiotów publicznych.
Niniejsze oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do
Biuletynu Informacji Publicznej KRAKÓW5020 Sp. z o.o. w likwidacji - www.bip.krakow.pl/K5020,
urzędowego publikatora teleinformatycznego stanowiącego ujednolicony system stron internetowych, realizowanego na
wspólnej platformie BIP MK
Data publikacji strony internetowej: 2022-03-03. Data ostatniej istotnej aktualizacji: 2022-08-19.
Strona internetowa jest częściowo zgodna z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych z powodu niezgodności lub wyłączeń wymienionych poniżej.
Wymagania, które nie zostały spełnione:
Powody wyłączenia:
Niniejsze oświadczenie sporządzono dnia: 2024-03-25
Deklarację sporządzono na podstawie samooceny przeprowadzonej przez podmiot publiczny
Na stronach Biuletynu Informacji Publicznej KRAKÓW5020 Sp. z o.o. w likwidacji można używać standardowych skrótów klawiaturowych przeglądarki. Ewentualne dodatkowe skróty:
Klawisz TAB uruchamia skip linki, pozwalające na przejście do określonych elementów strony.
W Przeglądarce Internet Explorer zgodnie z instrukcją przeglądarki skrót klawiszowy do przechodzenia między elementami to Ctrl + Tab.
W przypadku problemów z dostępnością strony internetowej prosimy o kontakt. Osobą kontaktową jest KATARZYNA CIAPUTA, dostepnosc@k5020.pl. Kontaktować można się także dzwoniąc na numer telefonu 12 3071273. Tą samą drogą można składać wnioski o udostępnienie informacji niedostępnej oraz składać skargi na brak zapewnienia dostępności.
Każdy ma prawo do wystąpienia z żądaniem zapewnienia dostępności cyfrowej strony internetowej, aplikacji mobilnej lub jakiegoś ich elementu. Można także zażądać udostępnienia informacji za pomocą alternatywnego sposobu dostępu, na przykład przez odczytanie niedostępnego cyfrowo dokumentu, opisanie zawartości filmu bez audiodeskrypcji itp. Żądanie powinno zawierać dane osoby zgłaszającej żądanie, wskazanie, o którą stronę internetową lub aplikację mobilną chodzi oraz sposób kontaktu. Jeżeli osoba żądająca zgłasza potrzebę otrzymania informacji za pomocą alternatywnego sposobu dostępu, powinna także określić dogodny dla niej sposób przedstawienia tej informacji. Podmiot publiczny powinien zrealizować żądanie niezwłocznie, nie później niż w ciągu 7 dni od dnia wystąpienia z żądaniem. Jeżeli dotrzymanie tego terminu nie jest możliwe, podmiot publiczny niezwłocznie informuje o tym wnoszącego żądanie, kiedy realizacja żądania będzie możliwa, przy czym termin ten nie może być dłuższy niż 2 miesiące od dnia wystąpienia z żądaniem. Jeżeli zapewnienie dostępności cyfrowej nie jest możliwe, podmiot publiczny może zaproponować alternatywny sposób dostępu do informacji. W przypadku, gdy podmiot publiczny odmówi realizacji żądania zapewnienia dostępności lub alternatywnego sposobu dostępu do informacji, wnoszący żądanie może złożyć skargę w sprawie zapewnienia dostępności cyfrowej strony internetowej, aplikacji mobilnej lub elementu strony internetowej, lub aplikacji mobilnej. Po wyczerpaniu wskazanej wyżej procedury można także złożyć wniosek do Rzecznika Praw Obywatelskich.