WSTĘPNE WYNIKI WYBORÓW DO RAD DZIELNIC 02.12.2018 r. - WIZUALIZACJA
Dzielnica VIII Dębniki
Frekwencja: 11.95%
Wybierz nr okręgu:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 161, 162, 166, 430
Liczba uprawnionych do głosowania: 2353Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 305
Liczba kart wyjętych z urny: 305
Frekwencja: 12.96%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 305
Liczba głosów nieważnych: 4
Liczba głosów ważnych: 301
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
BĘTKOWSKA MONIKA |
8
|
2.
|
CZARTORYSKA BARBARA |
13
|
3.
|
KARPOV VASSILIY |
4
|
4.
|
LUPA-SIKORA IWONA |
25
|
5.
|
MARTYNIUK KAMILLA |
1
|
6.
|
NENKO KATARZYNA |
0
|
7.
|
URODA PATRYCJA |
1
|
8.
|
WRONA MARCIN |
249
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 163, 164
Liczba uprawnionych do głosowania: 2266Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 573
Liczba kart wyjętych z urny: 573
Frekwencja: 25.29%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 573
Liczba głosów nieważnych: 3
Liczba głosów ważnych: 570
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
LIS ARTUR |
15
|
2.
|
PAŁKA PIOTR |
48
|
3.
|
SŁABOŃSKA AGNIESZKA |
5
|
4.
|
TORBA RAFAŁ |
502
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 164, 165, 166, 167, 168, 431
Liczba uprawnionych do głosowania: 2912Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 353
Liczba kart wyjętych z urny: 353
Frekwencja: 12.12%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 353
Liczba głosów nieważnych: 4
Liczba głosów ważnych: 349
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
BRĄGIEL MARIUSZ |
138
|
2.
|
CHMIELARCZYK PIOTR |
112
|
3.
|
SKRZYPIEC PAWEŁ |
78
|
4.
|
SŁABOŃSKA JOANNA |
13
|
5.
|
TROCEWICZ KAMIL |
8
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 165, 170, 171, 176
Liczba uprawnionych do głosowania: 2342Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 178
Liczba kart wyjętych z urny: 178
Frekwencja: 7.60%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 178
Liczba głosów nieważnych: 5
Liczba głosów ważnych: 173
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
KLIMKOWSKI JERZY |
85
|
2.
|
SIEKACZ SŁAWOMIR |
88
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 159, 160, 161
Liczba uprawnionych do głosowania: 2033Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 381
Liczba kart wyjętych z urny: 381
Frekwencja: 18.74%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 381
Liczba głosów nieważnych: 2
Liczba głosów ważnych: 379
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
BALON ŁUKASZ |
235
|
2.
|
DZIEWOŃSKA ZOFIA |
14
|
3.
|
KNECHT ALMA |
90
|
4.
|
MAKOWSKI TOMASZ |
40
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 167, 168, 169, 170
Liczba uprawnionych do głosowania: 2623Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 282
Liczba kart wyjętych z urny: 282
Frekwencja: 10.75%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 282
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 282
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
GRZYBEK ŁUKASZ |
23
|
2.
|
POLAŃSKI SZYMON |
26
|
3.
|
RUSOCKI PIOTR |
156
|
4.
|
SŁABOŃSKI ŁUKASZ |
71
|
5.
|
STOJEK KRZYSZTOF PIOTR |
6
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 168, 169, 173
Liczba uprawnionych do głosowania: 2267Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 174
Liczba kart wyjętych z urny: 174
Frekwencja: 7.68%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 174
Liczba głosów nieważnych: 3
Liczba głosów ważnych: 171
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
FILIPOWSKA BARBARA |
30
|
2.
|
OLSZAŃSKI MACIEJ |
52
|
3.
|
ZARASKA PIOTR |
89
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 169, 171, 172
Liczba uprawnionych do głosowania: 2321Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 117
Liczba kart wyjętych z urny: 117
Frekwencja: 5.04%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 117
Liczba głosów nieważnych: 1
Liczba głosów ważnych: 116
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
HAKENSZMIDT KRZYSZTOF |
87
|
2.
|
ULICZ ROBERT |
29
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 174, 175, 178, 179
Liczba uprawnionych do głosowania: 2647Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 197
Liczba kart wyjętych z urny: 196
Frekwencja: 7.44%
Liczba kart nieważnych: 3
Liczba kart ważnych: 193
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 193
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
OCHAŁ KRZYSZTOF |
43
|
2.
|
PAŁKA ANETA |
34
|
3.
|
PIECUCH MARCIN |
11
|
4.
|
SOSIN SEBASTIAN |
10
|
5.
|
TWARDZIK URSZULA |
95
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 175, 176
Liczba uprawnionych do głosowania: 2591Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 183
Liczba kart wyjętych z urny: 183
Frekwencja: 7.06%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 183
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 183
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
BRUDNIAK RAFAŁ |
74
|
2.
|
CYGAN EDYTA |
54
|
3.
|
FIGIEL ADAM |
33
|
4.
|
SĘCZKOWSKA KAROLINA |
20
|
5.
|
WOŹNIAK KRZYSZTOF |
2
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 171, 176, 177, 178
Liczba uprawnionych do głosowania: 2300Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 213
Liczba kart wyjętych z urny: 213
Frekwencja: 9.26%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 213
Liczba głosów nieważnych: 1
Liczba głosów ważnych: 212
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
OLSZAŃSKA MARIA |
115
|
2.
|
SKRZYPIEC MICHAŁ |
35
|
3.
|
SUDER MAGDALENA |
62
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 157, 158, 159
Liczba uprawnionych do głosowania: 1682Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 408
Liczba kart wyjętych z urny: 408
Frekwencja: 24.26%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 408
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 408
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
BUŁA KRZYSZTOF |
171
|
2.
|
GRABOWSKI KACPER |
8
|
3.
|
KOWALSKI PIOTR |
57
|
4.
|
PASZKOWSKI BARTOSZ |
172
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 177, 179, 180
Liczba uprawnionych do głosowania: 2373Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 232
Liczba kart wyjętych z urny: 232
Frekwencja: 9.78%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 232
Liczba głosów nieważnych: 3
Liczba głosów ważnych: 229
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
LASKOWSKI KRZYSZTOF PAWEŁ |
84
|
2.
|
MOSKAL ANDRZEJ |
106
|
3.
|
WYRWA WIESŁAW |
39
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 181, 182
Liczba uprawnionych do głosowania: 2282Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 222
Liczba kart wyjętych z urny: 222
Frekwencja: 9.73%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 222
Liczba głosów nieważnych: 1
Liczba głosów ważnych: 221
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
KUNYSZ MAREK |
54
|
2.
|
PUSZKARZ ARKADIUSZ |
167
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 180, 182, 183
Liczba uprawnionych do głosowania: 2642Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 197
Liczba kart wyjętych z urny: 197
Frekwencja: 7.46%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 197
Liczba głosów nieważnych: 1
Liczba głosów ważnych: 196
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
KRAJ BARTŁOMIEJ |
47
|
2.
|
PIĘTKA RENATA |
149
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 155
Liczba uprawnionych do głosowania: 1836Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 290
Liczba kart wyjętych z urny: 290
Frekwencja: 15.80%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 290
Liczba głosów nieważnych: 1
Liczba głosów ważnych: 289
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
BUSZEK ARTUR |
22
|
2.
|
GAWIN KNAGA ELŻBIETA |
7
|
3.
|
JĘDRYCZKO JULIA |
12
|
4.
|
PYTLARZ ELŻBIETA |
193
|
5.
|
TRYJANOWSKA DOROTA |
55
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 156, 157, 428, 429
Liczba uprawnionych do głosowania: 2323Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 254
Liczba kart wyjętych z urny: 254
Frekwencja: 10.93%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 254
Liczba głosów nieważnych: 3
Liczba głosów ważnych: 251
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
DZIARMAGOWSKI MAREK |
95
|
2.
|
KISIELEWSKI ŁUKASZ |
38
|
3.
|
PIECULEWICZ ROBERT |
16
|
4.
|
ZIĘBA ALEKSANDER MAREK |
102
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 153, 154
Liczba uprawnionych do głosowania: 2020Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 300
Liczba kart wyjętych z urny: 300
Frekwencja: 14.85%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 300
Liczba głosów nieważnych: 4
Liczba głosów ważnych: 296
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
LEWANDOWSKA-PIERZYNKA IWONA |
78
|
2.
|
SADOWSKI JAKUB |
31
|
3.
|
TURCZA PIOTR |
187
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 152, 153, 156
Liczba uprawnionych do głosowania: 2412Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 299
Liczba kart wyjętych z urny: 299
Frekwencja: 12.40%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 299
Liczba głosów nieważnych: 3
Liczba głosów ważnych: 296
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
CZYŻYK MARCIN |
26
|
2.
|
PYZIK JUDYTA |
137
|
3.
|
STAWARZ ANTONI |
133
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 151, 152, 156
Liczba uprawnionych do głosowania: 2603Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 370
Liczba kart wyjętych z urny: 370
Frekwencja: 14.21%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 370
Liczba głosów nieważnych: 1
Liczba głosów ważnych: 369
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
CHAMIELEC IWONA |
232
|
2.
|
GAJDA HELENA |
40
|
3.
|
SZEWCZYK PIOTR |
61
|
4.
|
ZIRALDO PIOTR ANDRZEJ |
36
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 149, 150
Liczba uprawnionych do głosowania: 2635Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 384
Liczba kart wyjętych z urny: 384
Frekwencja: 14.57%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 384
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 384
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
BYSTROWSKI PAWEŁ |
111
|
2.
|
DYDUŁA BARBARA |
12
|
3.
|
KOWERSKA KAMILA |
44
|
4.
|
KUŚMIDER MACIEJ |
83
|
5.
|
SZEWCZYK PIOTR |
28
|
6.
|
ZAJĘCKI PIOTR |
21
|
7.
|
ŻYRKOWSKI JACEK |
85
|
System informatyczny opracował i obsługuje ACK Cyfronet AGH