Dokument archiwalny
Głosowania dotyczące punktu porządku obrad:
Ustalenie kierunków działania dla Prezydenta Miasta Krakowa dot. przeznaczenia budynku szkolnego położonego przy ul. Kazimierza Odnowiciela 2 / projektodawca Grupa Radnych/ Druk nr 1809
Przedmiot głosowania: DRUK NR 1809 - POPRAWKA RADNEGO Ł. SŁONIOWSKIEGOCzas rozpoczęcia: 29 Marca 2017 r.
Czas zakończenia: 29 Marca 2017 r.
Głosowanie: pojedynczo
Status: Zamknięte
Głosów za: 19
Głosów przeciw: 19
Głosów wstrzymujących się: 2
Obecnych podczas głosowania: 40
Nie brało udziału w głosowaniu:0
Nieobecnych: 3
Wymagany rodzaj większości: Zwykła większość
POPRAWKA ODRZUCONAJak głosowali radni:
Dokument archiwalny
Kazimierz Chrzanowski...................Wstrzymuje się
Krzysztof Durek........................Za
Grażyna Fijałkowska...................Przeciw
Jan Franczyk............................Za
Mirosław Gilarski......................Za
Adam Grelecki...........................Za
Andrzej Hawranek........................Przeciw
Józef Jałocha.........................Za
Dominik Jaśkowiec......................Przeciw
Adam Kalita.............................Za
Ryszard Kapuściński...................Za
Mariusz Kękuś.........................Za
Rafał Komarewicz.......................Za
Jakub Kosek.............................Przeciw
Bolesław Kosior........................Za
Bogusław Kośmider.....................Przeciw
Wojciech Krzysztonek....................Przeciw
Teresa Kwiatkowska......................Przeciw
Teodozja Maliszewska....................Przeciw
Andrzej Mazur..........................Za
Adam Migdał............................Za
Aleksander Miszalski....................Przeciw
Katarzyna Pabian........................Przeciw
Marta Patena............................Przeciw
Włodzimierz Pietrus...................Za
Sławomir Pietrzyk......................Przeciw
Jerzy Popiel............................Przeciw
Edward Porębski........................Za
Anna Prokop-Staszecka...................Wstrzymuje się
Stanisław Rachwał.....................Za
Jakub Seraczyn..........................Za
Łukasz Słoniowski.....................Za
Grzegorz Stawowy.......................Przeciw
Anna Szybist............................Przeciw
Tomasz Urynowicz........................Przeciw
Łukasz Wantuch.........................Przeciw
Dariusz Wicher..........................Za
Aleksandra Witek........................Za
Wojciech Wojtowicz......................Przeciw
Stanisław Zięba.......................Przeciw
Przedmiot głosowania: DRUK NR 1809Czas rozpoczęcia: 29 Marca 2017 r.
Czas zakończenia: 29 Marca 2017 r.
Głosowanie: pojedynczo
Status: Zamknięte
Głosów za: 20
Głosów przeciw: 16
Głosów wstrzymujących się: 3
Obecnych podczas głosowania: 40
Nie brało udziału w głosowaniu:1
Nieobecnych: 3
Wymagany rodzaj większości: Zwykła większość
UCHWAŁA PRZYJĘTAJak głosowali radni:
Dokument archiwalny
Kazimierz Chrzanowski...................Wstrzymuje się
Krzysztof Durek........................Przeciw
Grażyna Fijałkowska...................Za
Jan Franczyk............................Przeciw
Mirosław Gilarski......................Przeciw
Adam Grelecki...........................Przeciw
Andrzej Hawranek........................Za
Józef Jałocha.........................Przeciw
Małgorzata Jantos......................Wstrzymuje się
Dominik Jaśkowiec......................Za
Adam Kalita.............................Przeciw
Ryszard Kapuściński...................Za
Mariusz Kękuś.........................Przeciw
Rafał Komarewicz.......................Obecny
Jakub Kosek.............................Za
Bolesław Kosior........................Przeciw
Bogusław Kośmider.....................Za
Wojciech Krzysztonek....................Za
Teresa Kwiatkowska......................Za
Teodozja Maliszewska....................Za
Andrzej Mazur..........................Przeciw
Aleksander Miszalski....................Za
Katarzyna Pabian........................Za
Marta Patena............................Za
Włodzimierz Pietrus...................Przeciw
Sławomir Pietrzyk......................Za
Jerzy Popiel............................Za
Edward Porębski........................Przeciw
Anna Prokop-Staszecka...................Wstrzymuje się
Stanisław Rachwał.....................Przeciw
Jakub Seraczyn..........................Przeciw
Łukasz Słoniowski.....................Przeciw
Grzegorz Stawowy.......................Za
Anna Szybist............................Za
Tomasz Urynowicz........................Za
Łukasz Wantuch.........................Za
Dariusz Wicher..........................Przeciw
Aleksandra Witek........................Przeciw
Wojciech Wojtowicz......................Za
Stanisław Zięba.......................Za