Dokument archiwalny
Głosowania dotyczące punktu porządku obrad:
Rezolucja w sprawie naprawienia zaniedbań związanych z Parkami Krajobrazowymi na terenie Krakowa / projektodawca Grupa Radnych/ Druk nr 1810-R
Przedmiot głosowania: DRUK NR 1810-R - POPRAWKA RADNEGO G. STAWOWEGOCzas rozpoczęcia: 29 Marca 2017 r.
Czas zakończenia: 29 Marca 2017 r.
Głosowanie: pojedynczo
Status: Zamknięte
Głosów za: 23
Głosów przeciw: 17
Głosów wstrzymujących się: 0
Obecnych podczas głosowania: 40
Nie brało udziału w głosowaniu:0
Nieobecnych: 3
Wymagany rodzaj większości: Zwykła większość
POPRAWKA PRZYJĘTAJak głosowali radni:
Dokument archiwalny
Kazimierz Chrzanowski...................Za
Krzysztof Durek........................Przeciw
Grażyna Fijałkowska...................Za
Jan Franczyk............................Przeciw
Mirosław Gilarski......................Przeciw
Adam Grelecki...........................Przeciw
Andrzej Hawranek........................Za
Józef Jałocha.........................Przeciw
Dominik Jaśkowiec......................Za
Adam Kalita.............................Przeciw
Ryszard Kapuściński...................Przeciw
Mariusz Kękuś.........................Przeciw
Rafał Komarewicz.......................Za
Jakub Kosek.............................Za
Bolesław Kosior........................Przeciw
Bogusław Kośmider.....................Za
Wojciech Krzysztonek....................Za
Teresa Kwiatkowska......................Za
Teodozja Maliszewska....................Za
Andrzej Mazur..........................Przeciw
Adam Migdał............................Za
Aleksander Miszalski....................Za
Katarzyna Pabian........................Za
Marta Patena............................Za
Włodzimierz Pietrus...................Przeciw
Sławomir Pietrzyk......................Za
Jerzy Popiel............................Za
Edward Porębski........................Przeciw
Anna Prokop-Staszecka...................Za
Stanisław Rachwał.....................Przeciw
Jakub Seraczyn..........................Przeciw
Łukasz Słoniowski.....................Przeciw
Grzegorz Stawowy.......................Za
Anna Szybist............................Za
Tomasz Urynowicz........................Za
Łukasz Wantuch.........................Za
Dariusz Wicher..........................Przeciw
Aleksandra Witek........................Przeciw
Wojciech Wojtowicz......................Za
Stanisław Zięba.......................Za
Przedmiot głosowania: DRUK NR 1810-RCzas rozpoczęcia: 29 Marca 2017 r.
Czas zakończenia: 29 Marca 2017 r.
Głosowanie: pojedynczo
Status: Zamknięte
Głosów za: 40
Głosów przeciw: 0
Głosów wstrzymujących się: 0
Obecnych podczas głosowania: 40
Nie brało udziału w głosowaniu:0
Nieobecnych: 3
Wymagany rodzaj większości: Zwykła większość
REZOLUCJA PRZYJĘTAJak głosowali radni:
Dokument archiwalny
Kazimierz Chrzanowski...................Za
Krzysztof Durek........................Za
Grażyna Fijałkowska...................Za
Jan Franczyk............................Za
Mirosław Gilarski......................Za
Adam Grelecki...........................Za
Andrzej Hawranek........................Za
Józef Jałocha.........................Za
Dominik Jaśkowiec......................Za
Adam Kalita.............................Za
Ryszard Kapuściński...................Za
Mariusz Kękuś.........................Za
Rafał Komarewicz.......................Za
Jakub Kosek.............................Za
Bolesław Kosior........................Za
Bogusław Kośmider.....................Za
Wojciech Krzysztonek....................Za
Teresa Kwiatkowska......................Za
Teodozja Maliszewska....................Za
Andrzej Mazur..........................Za
Adam Migdał............................Za
Aleksander Miszalski....................Za
Katarzyna Pabian........................Za
Marta Patena............................Za
Włodzimierz Pietrus...................Za
Sławomir Pietrzyk......................Za
Jerzy Popiel............................Za
Edward Porębski........................Za
Anna Prokop-Staszecka...................Za
Stanisław Rachwał.....................Za
Jakub Seraczyn..........................Za
Łukasz Słoniowski.....................Za
Grzegorz Stawowy.......................Za
Anna Szybist............................Za
Tomasz Urynowicz........................Za
Łukasz Wantuch.........................Za
Dariusz Wicher..........................Za
Aleksandra Witek........................Za
Wojciech Wojtowicz......................Za
Stanisław Zięba.......................Za