Głosowania dotyczące punktu porządku obrad (VIII kadencja RMK):
Nazwa skweru / projektodawca Grupa Radnych/ Druk nr 1711
Przedmiot głosowania: DRUK NR 1711 - POPRAWKA - MAŁGORZATA JANTOS
Czas rozpoczęcia: 30 Czerwca 2021 r.
Czas zakończenia: 30 Czerwca 2021 r.
Głosowanie: pojedynczo
Status: Zamknięte
Głosów za: 32
Głosów przeciw: 0
Głosów wstrzymujących się: 0
Obecnych podczas głosowania: 32
Nie brało udziału w głosowaniu: 0
Nieobecnych: 11
Wymagany rodzaj większości: Zwykła większość
POPRAWKA PRZYJĘTAJak głosowali radni:
Jacek Bednarz -
Za
Artur Buszek -
Za
Iwona Chamielec -
Za
Kazimierz Chrzanowski -
Za
Tomasz Daros -
Za
Bogumiła Drabik -
Za
Grażyna Fijałkowska -
Za
Łukasz Gibała -
Za
Andrzej Hawranek -
Za
Dominik Homa -
Za
Małgorzata Jantos -
Za
Dominik Jaśkowiec -
Za
Adam Kalita -
Za
Rafał Komarewicz -
Za
Jakub Kosek -
Za
Bolesław Kosior -
Za
Wojciech Krzysztonek -
Za
Lech Kucharski -
Za
Teodozja Maliszewska -
Za
Łukasz Maślona -
Za
Adam Migdał -
Za
Jan Stanisław Pietras -
Za
Sławomir Pietrzyk -
Za
Anna Prokop-Staszecka -
Za
Łukasz Sęk -
Za
Marek Sobieraj -
Za
Michał Starobrat -
Za
Grzegorz Stawowy -
Za
Alicja Szczepańska -
Za
Agata Tatara -
Za
Łukasz Wantuch -
Za
Stanisław Zięba -
Za
Przedmiot głosowania: DRUK NR 1711
Czas rozpoczęcia: 30 Czerwca 2021 r.
Czas zakończenia: 30 Czerwca 2021 r.
Głosowanie: pojedynczo
Status: Zamknięte
Głosów za: 30
Głosów przeciw: 6
Głosów wstrzymujących się: 1
Obecnych podczas głosowania: 37
Nie brało udziału w głosowaniu: 0
Nieobecnych: 6
Wymagany rodzaj większości: Zwykła większość
UCHWAŁA PRZYJĘTAJak głosowali radni:
Jacek Bednarz -
Za
Artur Buszek -
Za
Iwona Chamielec -
Za
Kazimierz Chrzanowski -
Za
Tomasz Daros -
Za
Bogumiła Drabik -
Za
Michał Drewnicki -
Przeciw
Grażyna Fijałkowska -
Za
Łukasz Gibała -
Za
Andrzej Hawranek -
Za
Dominik Homa -
Za
Małgorzata Jantos -
Za
Dominik Jaśkowiec -
Za
Adam Kalita -
Za
Rafał Komarewicz -
Za
Jakub Kosek -
Za
Bolesław Kosior -
Za
Małgorzata Kot -
Przeciw
Wojciech Krzysztonek -
Za
Renata Kucharska -
Wstrzymuje się
Lech Kucharski -
Za
Teodozja Maliszewska -
Za
Łukasz Maślona -
Za
Adam Migdał -
Za
Jan Stanisław Pietras -
Za
Włodzimierz Pietrus -
Przeciw
Sławomir Pietrzyk -
Za
Edward Porębski -
Przeciw
Łukasz Sęk -
Za
Marek Sobieraj -
Przeciw
Michał Starobrat -
Za
Grzegorz Stawowy -
Za
Alicja Szczepańska -
Za
Agata Tatara -
Za
Łukasz Wantuch -
Za
Stanisław Zięba -
Za
Jerzy Zięty -
Przeciw