Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania oraz analizować ruch na stronie. Szczegółowe informacje w
polityce prywatności. Klikając "Tak", akceptujesz te warunki.
w sprawie zmiany zarządzenia Nr 1915/2009 Prezydenta Miasta Krakowa z dnia 2 września 2009r. w sprawie udzielenia zgody na wykonanie i eksploatację sieci telekomunikacyjnych w tym: telefonicznych, telewizji kablowej, internetowej itp. w nieruchomościach będących własnościa Skarbu Państwa, położonych w obrębie GMK oraz ukreślenia zasad odpłatnego lub nieodpłatnego korzystania z w/w nieruchomosci pod sieci teletechniczne.