Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania oraz analizować ruch na stronie. Szczegółowe informacje w
polityce prywatności. Klikając "Tak", akceptujesz te warunki.
Obwieszczenie o wszczęciu postępowania w sprawie udzielenia pozwolenia wodnoprawnego na wykonanie przepustu pod projektowanym zjazdem indywidualnym z ul. Brzeskiej w Krakowie dla zamierzenia inwestycyjnego pn.: „Budowa budynku mieszkalno-usługowego jednorodzinnego na działkach 296, 297 obr. 28 Nowa Huta oraz wjazdu z działki nr 323 obr. 30 Nowa Huta przy ul. Brzeskiejw Krakowie".
„Budowa zespołu zabudowy usługowej na terenie o powierzchni nie mniejszej niż 2 ha oraz przebudowa sieci ciepłowniczej w ramach zamierzenia budowlanego p.n.: Przebudowa i rozbudowa obiektów kompleksu sportowego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (na dz. nr 261/1, 261/2, 261/4 obr. 5 Krowodrza) rozbudowa zjazdu z ul. Piastowskiej (na dz. nr 202/1 obr. 5 Krowodrza), rozbudowa drogi dojazdowej i wewnętrznego układu drogowego, wewnętrznych parkingów, dojść, podjazdów (na dz. nr 261/2, 261/4 obr. 5 Krowodrza) wraz z przebudową i rozbudową oraz przełożeniem infrastruktury technicznej oraz budową oświetlenia i nagłośnienia (na dz. nr 261/1, 261/2, 261/4 obr. 5 Krowodrza) przy ul. Piastowskiej w Krakowie"
Ekipa filmowa - firma Eureka Media - realizuje film na zamówienie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, który będzie pokazywany w polskim pawilonie podczas wystawy Expo 2010 w Szanghaju. Na potrzeby filmu planowane jest nagranie spotkania z krakowskimi studentami na Rynku Głównym w dniu 14.09.2009 r. w godz. 15.00-18.00.Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z p. Arturem Żyrkowskim pod numerem telefonu 012/616-60-58 w celu ustalenia szczegółów nagrania.
„Budowa kontenera technologicznego stacji bazowej telefonii komórkowa Polkomtel MW 29276 Kraków - Krzemionk oraz anten radiolinii na żelbetowej wieży SLR, na działce nr 455/1 obr. 12 przy ul. Krzemionki 29 w Krakowie - Podgórzu"